חיפוש משרה

אינדקס בעלי מקצוע

ישנם 454 מדריכים רשומים
הרשמה/ עריכה לאינדקס בעלי מקצוע
משה

משה מלול

מדריכי כושר ומאמנים
מאמן כושר אישי
לצפייה בפרופיל
רותם

רותם לוצאטו

מדריכי כושר ומאמנים
מחוברת מאוד לעולם הכושר והספורט, תמיד אהבתי את זה, והחלטתי לקחת את זה צעד אחד קדימה וללכת על לימודי מדריכי חדר כושר בתור התחלה. מעוניינת לשלב את הלימודים שלי עם משרה בתחום, אני גרה בדרום אז זמינה לעבודה באיזור אך גם לומדת בראשון לציון אז ישנה אפשרות למשרה גם באיזור המרכז.
לצפייה בפרופיל
יפית

יפית ליבוביץ

מורים לחינוך גופני
בת 38, סטודנטית לתקשורת באוניברסיטה הפתוחה לומדת בנוסף קורס מאמני חדר כושר ובריאות בוינגייט. תחום הבריאות והכושר הוא ה80% של חיי. מחפשת עבודה בתחום ולהתקדם בכל הקשור לזה.
לצפייה בפרופיל
אראל

אראל פרידמן

מורים לחינוך גופני
התאמנתי בעברי 4 שנים בטריאתלון והתחלתי אחר כך ללמוד תואר ראשון בחינוך גופני. עכשיו אני בשנה אחרונה של התואר ויש לי תעודת מדריך חדר כושר ותעודת מדריך שחיה
לצפייה בפרופיל
אורלי

אורלי אלימלך

מנהלים
נמצאת בעולם הכושר מזה 20 שנה :הדרכה, ניהול ,שיווק . התחלתי את דרכי בסטודיו c כ 5 שנים . לאחר מכן פתחתי סטודיו לאימוני כושר :פלאטיס,עיצוב,זומבה,דנאמי,מדרגה ועוד. עיקר עבודתי בסטודיו עסקתי במספר תחומים : שיווק :התאמת שיעורים וקורסים לקהל הרחב. גיוס ושימור לקוחות . פיתוח פרוייקטים ייחודיים לבני נוער וילדים עם עודף משקל . עבודה מול הנהלת חשבונות . עבודה מול ספקים .. במהלך ניהול הסטודיו הוכשרתי לקורסים שונים :ניהול מועדוני כושר באוניברסיטת תא. לימודי תזונה טיבעית. קואצינג . לפני כחודשיים סגרתי את הסטודיו עקב מעבר מבאר שבע להרצליה .
לצפייה בפרופיל
ניקולאס

ניקולאס קסקליאר מרקיז

מורים לחינוך גופני
אוטודידקט, יסודי, משתף וסקרן. אני מרפא בעזרת תנועה מודעת. מלמד באופן אישי או קבוצתי. בעבר חקרתי מיומנויות לחימה מסורתיות וגישות שונות לפיענוח המציאות. בשנים האחרונות אני עוסק בלימוד האפליקאציות המעשיות לפיתוח והרחבת התודעה בעזרת כושר גופני, תנועה ונשימה.
לצפייה בפרופיל
אדוה

אדוה פרנקל

מדריכי סטודיו וחוגים
בוגרת תואר ראשון לחנ"ג ממכללת ויגנייט עם התמחות בפעילות גופנית מותאמת לאוכלוסיות מיוחדות. ניסיון תעסוקתי בתחום הכושר: מדריכת שחייה- ותק של 4 שנים, מדריכת סטודיו- ותק של שנה וחצי, הידרותרפיסטית- ותק של שנתיים, מדריכת כושר(בנוסף ספורט טיפולי) ומצילה
לצפייה בפרופיל
אור

אור כץ

מדריכי כושר ומאמנים
לצפייה בפרופיל
יורי

יורי טימצ'ק

מצילים ומפעילי בריכה
• סבלנות, השקעה, מוטיבציה, תשומת לב , הקפדה • המלצות ו/או תעודות ימסרו על פי דרישה.
לצפייה בפרופיל
שנהב

שנהב לוי

שירות ושימור חברים
לצפייה בפרופיל
אור

אור עמרם

מנהלים
בן 28 מתל אביב, בעל תואר ראשון במנהל עסקים פרסום ושיווק. ניסיון רב במכירות, בניהול צוות מכירות של חדר כושר, ובניהול סטודיו לאימונים קבוצתיים ואישיים.
לצפייה בפרופיל

סוכן חכם

לקבלת משרות במייל הירשמו כאן

נרשמים ומוצאים עבודה