חיפוש משרה

אודות

 

חברת פיטנס ג'ובס הינה חברה המתמחה בשרותי גיוס והשמה לתעשיית הכושר, הבריאות והספורט ובעלת לוח הדרושים הגדול ביותר בנושא זה בישראל.

האתר מכיל גם משרות בלעדיות וגם משרות הנאספות מכל לוחות הדרושים והרשתות החברתיות. בעזרת הממשקים העומדים לרשותנו צוות המשרד מקבל משרות בזמן אמת מיד כשהן מתפרסמות ובכך תהליך הגיוס הופך אפקטיבי ומהיר, הן למעסיק והן למחפש העבודה.

פרסום משרת דרושים בלוח מגדילה משמעותית את ההסתברות מכל לוח אחר לקבלת קו"ח של מחפשי עבודה רלוונטים לתפקידים בענף הכושר והספורט! 

מנהל/ת ומגייס/ת יקר/ה

בכדי לענות על דרישותיך אנו מספקים מגוון דרכים לשירותי השמה: צוות המשרד סורק אלפי קורות חיים של מועמדים חדשים הנשלחים אלינו מידי יום לצד מועמדים פוטנציאלים שכבר נקלטו במערכת ונמצאים במאגר ענק שיש ברשותנו.

תהליך הסינון והסיווג הראשוני מתבצע ע"י צוות מיומן המתמחה בגיוס וקליטת עובדים לתעשיית הכושר ומיומן בניסוח מודעת דרושים אפקטיבית לתעשייה זו.

כאשר מתקבלים מספר מועמדים ותהליך הסינון הראשוני בוצע בהצלחה נשלח אלייך מייל עם המועמדים הרלוונטיים לסיום הקליטה, כך שלך נותר לבצע את הריאיון בפועל בפגישה פרונטלית ולהחליט על הקליטה של המועמד המתאים ביותר. 

הכי חשוב! והכי עסקי ! השירות הינו על בסיס ה צ ל ח ה בלבד!! 

רק לאחר שהמועמד נמצא מתאים ומתאקלם מועבר התשלום. 

אנו יודעים כי המפתח להצלחת התעשייה נעוץ בהון האנושי. אנו מאמינים כי עובדים שמחים יותר מבצעים עבודה טובה יותר ונותנים שירות טוב יותר לציבור המתאמנים. אנו קוראים לכל המעסיקים לא להתפשר על הקיים, להמשיך לחפש בעזרתנו את הצוות המנצח שיצעיד את העסק שלהם קדימה ולעזור ליותר מתאמנים לאמץ אורח חיים פעיל ובריא.

מחפש/ת עבודה נלהב/ת!

תהליך קליטה לעבודה חדשה הוא מלהיב ומרגש ואנו בפיטנס ג'ובס שמנו לעצמנו מוטו שאינך צריך להזיע בשביל לחפש עבודה. אנו בקשר אינטנסיבי עם כל מועדוני הכושר, הבריאות והספורט בארץ- מדן ועד אילת. לפיטנס ג'ובס צוות מיומן המבצע מידי יום גיוסים של מועמדים רלוונטיים למשרות השונות שמתפרסמות אצלנו, הן למשרות הדרכה, שירות וקבלה, והן למשרות בכירות ניהוליות וצוות מכירות.

מציאת משרה שתתאים לך היא גם המוטיבציה העסקית שלנו, מה שמבטיח מאמץ משותף להצליח ומגדיל משמעותית את הסיכוי ואת היכולת שלך להגיע לכמה שיותר ראיונות עבודה שנגיש אותך. 

השירות למחפשי עבודה ללא עלות כמובן !